O firmie

Firma Super Smak swoją działalność w branży mięsnej rozpoczęła w maju 2005 roku.


Jesteśmy młodą, lecz prężnie rozwijającą się firmą. Poprzez wdrażanie najnowszych technologii urozmaicamy oferowane przez nas wyroby mięsne. Staramy się sprostać potrzebom dzisiejszego rynku przetwórstwa mięsnego. Jesteśmy zakładem, który na pierwszym miejscu stawia jakość wyrobów oraz zadowolenie odbiorców.


Dbając o jakość wyrobów, wdrożyliśmy system HACCP, a także jesteśmy pod stałym nadzorem weterynaryjnym. Posiadamy własną linię rozbiorową i produkcyjną. Starannie dobrane receptury jak również wieloletnie doświadczenie pracowników gwarantują niezmienny smak poszczególnych wyrobów.


Super Smak jest stabilną firmą mającą swoich odbiorców na terenie całego kraju oraz na rynkach zagranicznych. Dzięki zaufaniu naszych klientów i coraz większemu zapotrzebowaniu na nasze produkty, stopniowo rozbudowujemy zakład, by sprostać oczekiwaniom odbiorców. Dbamy o zadowolenie klienta, liczymy się z jego opinią, bo w prowadzeniu działalności takiej jak nasza to jest klucz do sukcesu.

 

Podziękowania, nagrody i certyfikaty

 

Nagrody 004     Nagrody 002Jeziorany Super Smak - Wędliny wieprzowe i drobiowe, prosto z serca Warmii i Mazur Wędliny wieprzowe i drobiowe, prosto z serca Warmii i Mazur
Projekt i realizacja: Coffee Studio. Autoryzowany Partner Go3.pl
ul. Konopnickiej 7 A • 11-320 Jeziorany • woj. warmińsko-mazurskie • tel. 89 718-30-19 • fax 89 718-30-19